Donaruma – objektiv dhe  i hakerve, porta e tij tërheq si “magnet”

“Opereta” rreth fatit te portierit te ri te Milanit,  Xhixho Donaruma, po vazhdon. Dje, ai hodhi poshte spekulimet, permes profilit te tij ne Instagram, se ka ne plan qe te ndahet nga agjenti I tij, Mino Rajola. Sipas Donarumes, ai  ka qene objektv I sulmeve te hakereve qe po ngrejne me shume pluhur rreth ceshtjes se qendrimit ose transferimit te tij nga Milani. Ai deklaroi se asgje nuk eshte e vertete rreth prishjes se tij me Rajolen dhe se ai, mbas mbarimit te kampionatit evropian per ekipet U-21, ai do t’I sqyrtoje te gjita ofertat qe ndodhen mbi tavoline. Sidoqofte, tani, twitteri  I Donarumes eshte bosh dhe nuk dihet se kush e ka fshire tuitin per prishjen e tij me Rajolen, ai vete apo hakerat?

Sfidanti.al