Baloteli thërret “ çfarë goli nëna ime”…

Lokateli dhe Donaruma, dy “fëmijët” që mundën “xhaxhat” e Juventusit. Një fakt ironik për mentalitetin italian,  që besonin se mrekullitë mund të vinin vetëm nga veteranët Toti dhe Bufon, por jo nga djelmoshat që kishin prekur fushën pa lejen “e mamasë”. Interesant është reagimi i ish-sulmuesit të Milanit, Mario Baloteli që ulet në divan kur luan Milani. . Golit të talentit të Milanit, iu gëzua edhe ish lojtari i kësaj skuadre, Mario Balotelli, i cili bëri menjëherë një postim në ‘Twitter’.

“Locatelli, nëna ime çfarë goli. Nëna ime”, ka shkuar Balo në rrejtet sociale