Hazard të shkojë tek Reali?Ka rënë kuleta e Abramoviçit..

Real Madrid do të tentojë gjatë verës transferimin e Eden Hazard, nëse bosi Abramoviç është varferuar.

Real Madrid do të tundoi Chelsean me një ofertë të majme për belgun Eden Hazard, shkruan Mundo Deportivo.

Trajneri Zinedine Zidane pritet që të ofrojë shërbimet e sulmuesit Alvaro Morata dhe para kesh për të transferuar Hazard.