“Marka” zbulon fshesën: Reali i Madridit do të shesë 13 lojtarë!

Reali i Madridit do të bëjë një rikonstruksion të plotë të ekipit për sezonin e ardhshën, ndërkohë që ka konfirmuar disa transferime të mëdha, si rezultat i të cilave në këtë ekip do të vijnë disa emra të “tingëllueshëm”.

“Marka” publikoi listën e transferimeve, në të cilën ndodhen Kejlor Navas, Hesus Valeho, Teo Ernandez, Marko Lorente, Lukas Silva, Serhio Regulion, Dani Sebaljos, Hames Rodrigez, Mateo Kovaçiç, Mariano Diaz, Borha Majoral, Raul de Tomas dhe Garet Bejl.

Sfidanti.al