Lahm dhe modelja Vodionova do sjellin trofeun e Boterorit me fushe

Do te jete ish kapiteni i Gjermanise Filip Lam dhe modelja Natalia Vodionova ata qe do te sjellin ne fushen e lojes trofeun qe do t’i dorezohet skuadres qe do te fitoje finalen e se dieles ne Moske.

Trofeu do te prezantohet para publikut pak minuta para ndeshjes nderkohe qe transporti i saj do te behet ne nje kuti titanumi te markes Louis Vuitton.

Per te nderuar vendin organizator te boterorit, fiksueset e kutise dhe dryni jane pergatitur me ruten, nje lende kimike qe e merr  emrin pikerisht nga Rusia.

Sfidanti.al