Nejmar, vijojne talljet; braziliani tani edhe…alfabet

Nejmar gjate gjithe boterorit te Rusise ishte ne qender te shume kritikave per shkak te simulimeve te tij te vazhdueshme. Braziliani i pagoi shtrenjte paraqitjet jo te mira ne fushen e lojes ne momentet vendimtare te ndeshjeve dhe tifozet ne rrjetet sociale nuk e kursyen.

Imazhi i fundit qe po ben xhiron e botes ne internet eshte ajo e Nejmarit ne te gjitha pozicionet sipas shkronjave te alfabetit pasi ka pesuar nje faull.

Sfidanti.al