Real, tjeter mesazh Interit; Modric pozon me fanelen e re

Reali Madridit pasi kercenoi me denoncim ne UEFA Interin per ceshtjen Modric, i jep klubit zikalter nje tjeter mesazh per kroatin, per te treguar se nuk ka ndermend te privohet nga mesfushori kroat.

Klubi madrilen ne fakt postoi nje foto te Luka Modric me fanelen e trete te Realit te Madridit, dhe e gjithe kjo ndodh ne nje moment kur pritet qe futbollisti te takohet me Florentino Perez pikerisht per nje kalim te mundshem te Interi. Me siguri fotoja eshte e postuar perpara boterorit, por Reali duke pare ate qe po ndodh dhe heshtjen e vete Luka Modric u irritua dhe postoi kete foto te tij.

Sfidanti.al