Nejmar, “ferrari” në fushë, ferrari për pak i ha kokën

Pavarësisht Aksidentit me makindë sot në mëngjes, Neymar ka udhëtuar dhe do të luaj kundër Real Sociedadit

Skuadra e Barcelonës ka udhëtuar për Anoeta, atje ku sonte do të luaj kundër Real Sociedadit.

Lajm i mirë është se, bashkë me skuadrën është edhe Neymar, i cili sot në mëngjes u aksidentua me makinën e tij Ferrari.

Ai duket se nuk ka pësuar ndonjë lëndim dhe sipas Mundo Deportivo, ai do të jete ne fushe qysh nga nga fillimi.