Mijatovic e konfirmon: Ronaldo kishte probleme me Perez

Kristiano Ronaldo u largua nga Reali per te Juventus pasi kishte probleme ne raportet me Florentino Perez. Ishte nje teori qe po qarkullo te prej kohesh por qe gjeti konfirmimin e nje personaliteti qe i njeh ambientet e Realit te Madridit, Predrag Mijatovic.

‘Nuk mendoj se vendimi per t’u larguar i Ronaldos erdhi ne nje moment nxehje-tha Mijatovic-ishte fundi i nje procesi qe kishte nisur prej kohesh qe u maturua me kalimin e kohes dhe qe u mbyll ne kete menyre. Nuk e di se çfare ka ndodhur mes Ronaldos dhe presidenti, por nuk ka pike dyshimi qe kishte probleme serioze ne raportet mes tyre’.

Sfidanti.al