Mijatoviçi shpjegon marrëdhëniet e “plasura” mes Perezit dhe Ronaldos

Ish-futbollisti i Realit të Madridit dhe drejtori sportiv aktual i këtij klubi, Predrag Mijatoviç, vendosi që të komentojë në median spanjolle të ashtuquajturat marrëdhënie të këqia mes presidentit të klubit “mbretëror”, Florentino Perez, dhe Kristiano Ronaldos. Peca, sikurse e thërrasin me shumë ata që e njohin nga afër Mijatoviçin, beson se njeriu nr.1 i Realit

Vazhdoni leximin →

Mijatovic e konfirmon: Ronaldo kishte probleme me Perez

Kristiano Ronaldo u largua nga Reali per te Juventus pasi kishte probleme ne raportet me Florentino Perez. Ishte nje teori qe po qarkullo te prej kohesh por qe gjeti konfirmimin e nje personaliteti qe i njeh ambientet e Realit te Madridit, Predrag Mijatovic. ‘Nuk mendoj se vendimi per t’u larguar i Ronaldos erdhi ne nje

Vazhdoni leximin →

Do të qajmë kur Modriç do të dalë në pension…

Kur Modric të dalë në pension , të gjithë do të qajmë”, kështu thotë legjenda Mijatovic. Predrag Mijatovic, legjenda e futbollit të Kroacisë, lojtar i Real Madridit gjatë viteve 1996 e 1999, mbahet mend nga Los Blancos për golin e shënuar në finale të Ligës së Kampionëve ndaj Juventusit. Legjenda kroate ka gjetur kohë të

Vazhdoni leximin →