Morata, nje ‘dopiete’ e mrekullueshme; Alice solli ne jete binjaket

Ndersa pret te mesoje te ardhmen e tij, Alvaro Morata iu gezua ‘dopietes’ me te bukur te jetes se tij. Bashkeshortja e sulmuesit te Çelsit, Alice, solli ne jete dy binjaket, Alessandro e Leonardo.

‘Dhe dita erdhi. 29 korrik 2018, nje date qe nuk do ta harroj kurre-shkruante Morata ne profilin e tij ne Instagram-pritja ishte e gjate. Falenderoj Alicen qe me beri dhuraten me te bukur ne bote. Çdo dite falenderoj zotin qe te solli ne rrugen time.

Keto muaj ke luftuar si nje luaneshe, nuk mund te isha me krenar se kaq. Por ne fund dita erdhi dhe ia vleu. Mire se erdhet ne kete bote Alesandro e Leonardo’.

Sfidanti.al