Kush tha se Mesi, Suarez dhe Nejmar s’qeshin më bashkë

Leo Messi, Luis Suarez dhe Neymar janë takuar , kanë pozuar dhe vertetuan se treshja e famshme di të qeshë sa herë bashkohen.

Kush tha se Leo Messi dhe Luis Suarez  janë tradhetuar  dhe prerë në besë nga Neymari, pasi Barcelona kërkon edhe 8.5 milionë euro të tjera pas kalimit në PSG.

Ata janë takuar me  Neymar dhe kanë bërë “golin e radhës”  duke u tallur me Gerard Pique, i cili para disa javësh kishte shkruar se braziliani nuk do të largohej nga toka katalanase sikur të ..përmbysej.

“U rikthye Gerard Pique”, shkruan Messi në Instagram.