Enrike, pash Zotin, mos bëj shaka me spec me Juventusin..

Luis Enrique ka gjetur kohë të bëjë shaka në konferencën për media para ndeshjes me Malagan

Në konferencën për media para ndeshjes me Malagan, Luis Enrique, pranoi pyetje të shumta për ndeshjen e së martës kundër Juventusit në Ligën e Kampionëve

Kjo duket se shtyri trajneri spanjoll të japë një deklaratë tejet qesharake.

“Do t’i rekomandoja Allegrit që t’i lërë në stol, në ndeshje kundër nesh, Higuanin, Mandzukicin, Cuadradon dhe Dybalan”, ka thënë duke buzëqeshur Enrique.