Zidan ushtron presion te Real Madrid: Dua Pogbanë

Në zyrat e Realit të Madridit cdo ditë po dëgjohet një refren: ‘Dua Pogbanë, menjëherë ose në fund të sezonit’. Është ky një refren që po ‘këndohet’ shpesh nga trajneri I Los Blancos, Zinedine Zidane që këmbëngul në qëndrimin e tij për të sjellë francezin në Madrid duke qenë se gjatë muajve te verës dështoi.

Vazhdoni leximin →

Mancester Junajtid, Pogba takon Zidane: Ishte rastësi

Pol Pogba nuk do të jetë në supersfidën e Premier Leagues mes Mancester Junajtid dhe Liverpulit. Mesfushoru francez ka pësuar një dëmtim në kavilje që e dëtyron atë të qëndrojë jashtë fushave të lojës. Ndërkaq, Pogba shijoi pushimet e ndërprerjes së kampionateve në një udhëtim në Dubai ku ishte në shoqërinë e Zinedine Zidane. ‘Daily

Vazhdoni leximin →