Në Francë, Marseille ëndërron Cristiano Ronaldo e Zidane

Procesi i blerjes së Olympique Marseille nga ana e Mohamed Ayachi Ajroudi duket se ka nisur. Sipërmarrësi franko-tunizian dëshiron që të kthejë skuadrën marsejeze në majat e futbollit francez dhe për këtë arsye është gati të kalojë edhe kufijtë teksa në një intervistë të dhënë ditën e premte spekuloi me mundësinë e ardhjes te Marseille

Vazhdoni leximin →