Dino Xof: Qaj për Gaskoinin, e flaku në kosh artin e tij!

Ishte një trajner tepër tradicional për një lojtar aq të pangjashëm me ndonjë tjetër. Dino Xof pati fatin, por edhe vuajtjen, që të drejtonte Pol Gaskoinin tek Lacio e tij e shkëlqyer e fillimit të viteve 90-të. Klubi italian mori mesfushorin e dikurshëm të Anglisë dhe të Totenhemit, një lojtar që ishte tepër i veçantë,

Vazhdoni leximin →