Arsenali nuk ndalon: Mbas Sebajosit dhe Pepes edhe Tirni i Selltikut?

Arsenali, gjatë kohëve të fundit, me të vërtetë, ka bërë një “bum” në tregun e transferimeve: Fillimisht, erdhi Dani Sebajos, kurse më vonë “topçinjtë” arritën marrëveshjen më të shtrenjtë në historinë e klubit, duke paguar 80 milionë euro për Nikolas Pepen. Ylli i Lilit ishte në radarin e shumë ekipeve të mëdhenj evropianë, por në

Vazhdoni leximin →

 Sebajosin e donin te Milani, Poçetino e meson të zgjedhë Totenhemin

Mesfushori i Realit të Madridit, Dani Sebajos, ndodhet pranë shpërnguljes për te Totenhemi, bëjnë të ditur disa mediume spanjolle. Gazeta “AS” shkruan se meritën kryesore për transferimin e Sebajosit në Angli e ka trajneri i Totenhemit, Mauriusio Poçetino, që arriti ta bindte futbollistin spanjoll që ai të vijë në Londër. Në fakt, Sebajosi nuk do

Vazhdoni leximin →