Skandal në Angli, Drinkuoter e rrahin keq: Thyejani këmbët

Deni Drinkuotër përjetoi momentet terrori në dalje të klubit Chinaëhite të Mancesterit; mesfushori i Celsit që është dhënë me huazim te Bërnli dhe që  në 2016 u bë kampion i Anglisë me Leister, është rrahur keq nga 6 persona të cilët i shkaktuan lëndime në fytyrë e probleme në kavilje me këta të fundit që

Vazhdoni leximin →