Alegri do të krijojë një “perandori”?! Mos lakmon edhe..Mesin

Juventusi, gjatë sezonit të kaluar veror të transferimeve, solli në radhët e veta Kristiano Ronaldon dhe disa lojtarë të tjerë cilësorë, por tani, siç shkruan “Kalço Merkato”, ai do edhe dy përforcime të tjera. Sikurse thuhet, trajneri i Juves, Masimo Alegri, do mesfushorin e palodhur të Çelsit, Ngolo Kante, dhe mesfushorin tjetër të talentuar, atë

Vazhdoni leximin →