Pas Robben, edhe Sneijder do të rikthehet në futboll?

Wesley Sneijder mund të imitojë Arjen Robben dhe t’i kthehet futbollit të luajtur. Utrechti i ka bërë një ofertë futbollistit holandez që deklaroi tërheqjen nga futbolli i luajtur përpara 1 viti me Sneijder që i është përgjigjur se po e mendon këtë opsion. ‘Kemi folur për kthimin e mundshëm të Sneijder, tani gjithcka varet prej

Vazhdoni leximin →

Gjest për t’u duartrokitur, Chelsea I ofron hotelin Shërbimit Shëndetësor Kombëtar

Me zotërinjve të futbollit që kanë zbritur në fushë për të përballuar emergjencën coronavirus është edhe Roman Abramovich. Pronari I Chelseat vendosi që të vendosë Millennium Hotel të Stamford Bridge në dispozicion të NHS, Shërbimi Shëndetësor Kombëtar në Mbretësinë e Bashkuar. Është vetë klubi londinez që konfirmoi këtë vendim të Abramovich nëpërmjet një komunikate për

Vazhdoni leximin →