Portieri  i Realit, Navas kishte “njëqind duar” kundër Bajernit të Mynihut!

Reali i Madridit vuajti në “Santiago Bernabe”, ndërkohë që kishte momente, kur ai edhe mund të eliminohej në ndeshjen e dytë gjysmëfinale (2-2) të Champions-t ndaj Bajernit të Mynihut, por, në çdo rast, funksionoi mrekullisht pengesa e fundit – portieri Kejlor Navas që bëri tetë pritje, shumica spektakolare, dhe dukej sikur kishte “njëqind duar”! ”Çdokush

Vazhdoni leximin →