Telashet nuk sosin te Reali; dëmtohet edhe Luka Modric

Infermieria e Realit të Madridit po mbushet akoma më shumë. Futbollisti I radhës që dëmtohet te Los Blancos është Luka Modric I cili ka pësuar një dëmtim muscular në aduktorin e këmbës së djathtë. Lajmi u konfirmua nga vetë klubi madrilèn nëpërmjet një komunikate për shtyp pas kryerjes së testeve mjekësore të këtij të fundit.

Vazhdoni leximin →

Lajm “bombë” nga Italia: Modriçi po bisedon me Milanin!

Gazetari i njohur italian i “Skaj Sportit”, Xhanluka di Marcio, lançoi një “bombë’” të vërtetë, duke bërë të ditur se Milani ka nisur bisedimet me Luka Modriçin. Sipas tij, ditët e fundit në zyrat e Milanit është parë agjenti Vllado Lemiç qëështë menaxheri i mesfushorit kroat dhe të dyja palët kanë biseduar për transferimin eventual

Vazhdoni leximin →