Portugalia, Cristiano Ronaldo pa maskë, qortohet

Cristiano Ronaldo u detyrua të mos luajë në ndeshjen e Nations League mes Portugalisë dhe Kroacisë për shkak të një infeksioni në këmbën e djathtë të pësuar nga pickimi i një blete. Kështu që sulmuesi 35 vjecar e ndoqi ndeshjen nga tribuna duke mbështetur kombëtaren e tij, por pa respektuar rigorozisht protokollin e sigurisë; në

Vazhdoni leximin →

 35 000 maska të Zidanes për inat të Materacit në Indi

Tifozët e ekipit Blaster Kerala, në Super Ligën e Indisë, kanë përgatitur një koreografi të menduar hollë, kur ekipi i tyre të zbresë në fushë ndaj Chenain në javën e 10-të të kampionatit. Siç është njoftuar, tifozët e Blasters do të vendosin maskën e Zinedin Zidanes në fytyrë për të trembur më shumë kundërshtarët e

Vazhdoni leximin →