Vanessa Bryant, foto familjare në muralesin për Koben

Vanessa Bryant, e veja e të madhit Kobe Bryant të ndarë në mënyrë tragjike nga jeta, së bashku me vajzën Gianna dhe 7 persona të tjerë në një aksident me helikopter në 26 janar, publikoi në profilin e saj në Instagram një foto të këndshme të familjes teksa pozonte përpara një muralesi përkujtimor të Kobet

Vazhdoni leximin →

NBA revolucionon All Star Game për Kobe Bryant

NBA All Star Game I nënshtrohet një revolucioni në format për nder të Kobe Bryant. Ky event që do të zhvillohet ne United Center të Chicagos në 16 shkurt do të ketë disa risi për t’I bërë homazh legjendës së Los Angeles Lakers, Kobe Bryant që humbi jetën në mënyrë tragjike në aksidentin me helikopter

Vazhdoni leximin →