Ah Konte! Do t’i kthesh kurrizin Juventusit që të shkosh tek Interi?

“Sky Italia” bëri të ditur se Antonio Konte është pranë marrëveshjes me Interin, ndërkohë që kryesia e Juventusit, sikurse u njoftua, ka marrë vendimin për ndërprerjen e bashkëpunimit me trajnerin aktual, Masimo Alegri, dhe pritej që në stolin “bardhezi” të drejtimit të ulej ish-trajneri i përfaqësueses italiane, Juventusit dhe i Çelsit. Mediumi prestigjioz i lartpërmendur

Vazhdoni leximin →