Iniesta me pushime; relaks mes borës me familjen

Andres Iniesta prej ditësh është shkëputur disi nga futbolli për t’iu dedikar familjes së tij. Mesfushori spanjoll që tashmë aktivizohet në kampionatin japonez me Visel Kobe, i shoqruar nga bashkëshortja Ana Ortiz dhe fëmijët e tyre Valeria, Paolo Andra e Sienna udhëtuan në vendet malorë për shijuar ditë pushimesh mes borës dhe qetësisë. Për Iniestën

Vazhdoni leximin →

Rikthimi i Don Andres: Barcelona, gjithnjë speciale

Don Andres Iniesta u bën një surprizë të këndshme futbollistëve të Barcelonës teksa i vizitoi në qendrën sportive të klubit ‘Joan Gamper’ ku mori pjesë edhe në stërvitjen e skuadrës nën drejtimin e Ernesto Valverdes. mesfushori 34 vjecar përfitoi nga pushimet e marra pas mbylljes së kampionatit japonez për t’u kthyer në Barcelonë dhe skuadra

Vazhdoni leximin →