Konte pa frena: Objektiv tjetër – një futbollist me klas i Interit

Meidumet italianë shkruajnë se në “Xhuzepe Meaca” ka mbërritur një ofertë nga kampioni i Anglisë. Antonio Konte i Celsit, deri tani, ka sjellë në “Stemford Brixh” katër lojtarë të rinj, Vili Kabaljero (Mançester Siti), Antonio Rudiger (Roma), Tijem Bakajoko (Monako) dhe Alvaro Morata (Real Madrid). Sidoqoftë, para ka akoma dhe Konte dëshiron që të ketë

Vazhdoni leximin →