Fitorja e Lacios ishte më së shumti fitore e Igli Tares!

Nuk është e lehtë të forcosh një skuadër sidomos në kohë koronavirusi, dhe sidomos kur kjo quhet Lacio, dhe nuk ka mjetet financiare të Juventusit, Interit apo Milanit. Gjithsesi Igli Tare po ia del dhe po e ndihmon trajnerin Inzagi që ketë një stol të mirë. Në fitoren 2-1 ndaj Bolonjës portieri Pepe Reina e

Vazhdoni leximin →

Kumbulla shijon vetëm 15 minuta fitoren e madhe të Romës!

Fitore e veteranëve dhe sukses i spanjollëve, pati shumë komente për triumfin e verdhekuqve në Serinë A. Roma mundi 5-0 Beneventon në “Olimpiko” duke qenë edhe ajo jo larg kreut, ndërsa futbollistë me moshë të madhe shkëlqyen si Xheko, Mkitarian apo Pedro. Po ashtu, dy lojtarë nga Spanja si pikërisht Pedro apo Karles Perez i

Vazhdoni leximin →