Kane tremb Tottenhamin: E dua klubin, por nëse ai s’shkon në drejtimin e duhur, jam gati të bëjë zgjedhje të tjera

Harry Kane tremb Tottenhamin. Sulmuesi anglez foli për Sky Sports nëpërmjet rrjetit social Instagram ku ai foli edhe për të ardhmen e tij te klubi londinez duke mos e përjashtuar një largim të tij të mundshëm nga Hotspurs teksa është I ndërgjegjshëm se futbolli është gjithnjë një udhëkryq. ‘Është një nga ato cështje për të

Vazhdoni leximin →

Infantino dhe e ardhmja e futbollit: Më pak skuadra, por më të ekuilibruara

Ngjarjet turbulluese në botë dhe frenimi I detyruar I aktiviteteve për shkak të Covid-19 imponojnë reflektim dhe të japin mundësinë për të ndryshuar dhe nëse ke mundësinë për të përmirësuar të gjitha aspektet e jetës duke përfshirë këtu edhe futbollin. Edhe presidenti I FIFA, Gianni Infantino po shkon në këtë drejtim ‘Futbolli rrezikon të shkojë

Vazhdoni leximin →