Didi Haman: Super Kutinjo, por Bajernit i duhet edhe një yll!

Nuk e ka fjalën për ata yje që shkëlqejnë shumë, por një të tillë që bën punë “të rëndë”. Didi Haman, kampion i Europës me Liverpulin në 2001 dhe ish-lojtar i Bajernit, analizon bavarezët duke i vënë “dhjetë me yll” klubit për marrjen e Filip Kutinjos. “Përgëzime Bajern për transferimin sensacional, – shkruan eksperti i

Vazhdoni leximin →

Ronaldo zbulon të vetmen dobësi të Juventusit!

Kristiano Ronaldo, sigurisht, qëështë kërcënimi më i madh për portierin e Juventusit, Xhixhi Bufon, në ndeshjen finale të Ligës së Kampioneve të Evropës që do të zhvillohet në Kardif, më 3 qershor, mes Realit të Madridit dhe Juventusit të Torinos dhe, shtatë ditë para zhvillimit të kësaj finaleje të shumëpritur, ylli kryesor i “mbretërorëve” bën

Vazhdoni leximin →