Napoli, ideja e re për sulmin është Diego Kosta

Diego Kosta është ideja më e fundit e hedhur nga Napoli për projektin e sezonit të ardhshëm. Klubi italian e ka konfirmuar praninë e Milik, megjithatë kjo nuk e pengon atë që të nisë kërkimet për një sulmues të një niveli të lartë ndërkombëtar. Në fakt braziliani nuk është më në planet e Diego Pablo

Vazhdoni leximin →

Diego Kosta i pakënaqur: E dua pagën sa të Grizmanit ose ika!

Media spanjolle shkruan sulmuesi i Atletikos së Madridit, Diego Kosta, nuk është i kënaqur me statusin e tij dhe po shqyrton mundësinë që të largohet nga ky klub, nëse kryesia nuk do t’ia përmbushë atij kërkesën. Për shkak të ofertave ngulmuese e tunduese të Barcelonës, Atletiko e Madridit u detyrua që t’ia ngrinte pagën yllit

Vazhdoni leximin →