Dëmtimet e Hazardit, mjeku i Belgjikës: Shkak stresi

Fillimisht ishte kavilja dhe tani dëmtimet muskulare. Eden Hazard nuk po gjen qetësi nga dëmtimet që nga momenti që është transferuar te Reali i Madridit. Në sfidën me Deportivo Alaves, mesfushori belg pësoi dëmtimin e radhës, që është një dëmtim muskular në këmbën e djathtë që pritet ta mbajë atë jashtë fushave të lojës për

Vazhdoni leximin →

Ligue 1, dëmtimet fusin në hall PSG

Fillimi i sezonit të Paris Saint Germainit është shoqëruar me një sërë problemesh që i kanë kushtëzuar kampionët e Francës. Skuadra e Thomas Tuchel e mbylli sezonin e kaluar në muajin gusht dhe nisën sezonin aktual pas 2 javësh duke i ekspozuar lojtarët kundrejt një kalendari të paprecedentë që ka shtuar ndjeshëm numrin e të

Vazhdoni leximin →