Influenceri Zlatan; Boateng pranon #Ibrachallenge

Zlatan Ibrahimovic u kthye në Serinë A dhe menjëherë u ndje efekti i pranisë të tij në kampionatin italian të futbollit. Suedezi lka zhvilluar 2 ndeshje si titullar me Milanin ka shënuar 1 gol dhe kuqezinjtë kanë fituar 6 pikë që i ngjallin ëndrrën për pjesëmarrje në kompeticionet evropiane. Por efekti Ibrahimovic po ndihet edhe

Vazhdoni leximin →

Boatengu dhe Brajtneri qetësojnë ndërgjegjen me bamirësi!

Të kuptohemi, ata janë thjesht “të birtë e sistemit”. Një ish-yll i madh i Bajernit, dhe një yll i tanishëm i bavarezëve u përfshinë në një aktivitet bamirësie në Mynih, duke i dhënë për të ngrënë atyre në nevojë. Boatengu, 31-vjeçar dhe Brajtneri 68 vjeç, u fotografuan me pjatat gjysmë bosh e gjysmë plot nëpër

Vazhdoni leximin →

Tifozi e provokon, por Kevin Prins Boateng përgjigjet

Kevin Prins Boateng tashmë është pjesë e Barcelonës, por ai ka luajtur vetëm 2 ndeshje 123 minuta që nga momenti kur u transferua te katalanasit nga Sasuolo në merkaton e muajit janar. Një tifoz mendoi që të tallet me të në rrjetet sociale kur Boateng postoi një foto ku festonte fitoren e Barcelonës ndaj Atletiko

Vazhdoni leximin →