Markizio, sa frikë; I grabitet banesa nga grabitës të armatosur

Klaudio Markizio përjetoi momente terrori në mbrëmjen e së martës. Vila e ish futbollistit të Juventusit u grabit nga një bandë kriminelësh. Katër persona me fytyrë të mbuluar dhe të armatosur me pistoleta e kacavida hynë në banesën e mesfushorit dhe duke kërcënuar me armë e detyruan atë dhe bashkëshorten e tij të hapin kasafortën.

Vazhdoni leximin →