Ronaldo dhe Xhorxhina, romanticizem ne Islande.

Kristiano Ronaldo dhe e fejuara e tij Xhorxhina Rodrigez vendosen t’i kushtojne pak kohe vetes. Ylli i Realit te madridit dhe bukuroshja 23 vjeçare vendosen qe per pak dite te lene femijet e tyre dhe te udhetojne drejt Islandes per t’u relaksuar.

Gjate qendrimit te tyre ne vendin ishullor, Ronaldo dhe Xhorxhina bene shetitje me motoslite apo dhe not ne pishine ku nuk mungoi as puthja tere ndjenje mes tyre per te perfunduar keto pushime me nje dolli per dashurine e tyre qe po funksionon per bukuri.

Sfidanti.al