Lazio nuk ndalet më, Ana Falki paguan bastin: Vetëm fare në dhomën time

Lazio nuk përmbahet më dhe as…Ana Falki. Skuadra bardhekaltër mundi edhe Napolin duke regjistruar fitoren e 10 radhazi që I dha mundësinë asaj që të reduktojë në -4 pikë diferencën me Interin në klasifikim. Por Lazio ka edhe një ndeshje më pak që mund të thotë edhë në një diferencë me -1 pikë nga ëndrra titull.

Pas suksesit me Napolin, aktorja italiane, një tifoze e flaktë e Lazios vendosi të postojë një foto festive në profilin e saj në Instagram

‘Dhe me një tjetër fitore në ‘Zonën Lazio’, më duhet të paguaj bastin. Vetëm fare në dhomën time, por në shoqërinë e shallit tim-shkruante Ana Falki në postimin e saj.

Sfidanti.al