Dashuria e re e Nejmarit? Quhet Natalia Barulic

Quhet Natalia Barulic, është shumë e bukur dhe një yll në rrjetet sociale. Në profiling e saj në Instagram. Natalia Barulic ka arritur të sigurojë mbi 2 milionë ndjekës, por ajo e përkufizon veten këngëtare dhe modele. Së fundmi nga Brazili vijnë lajme nga kronikat rozë për një flirt të mundshëm me sulmuesin e Paris Sën Zhermenit dhe përfaqësueses braziliane Nejmar Xhunior.

Sipas ‘O Dia’, futbollisti është parë nën shoqërinë e Natalias në Paris ku prej sida javësh kanë filluar të frekuentojnë njëri-tjetrin.

Sfidanti.al