Bisha humbet toruan dhe i qëllon edhe balerinës

Boksieri Andrew Whitney ka humbur mendjen kur gjyqtarët e ndeshjes e kanë deklaruar humbës në ndeshjen kundër Farkhad Sharipov për kampionatin MMA. Boksieri i njohur me emrin ‘Bisha’ është kthyer dhe i ka lëshuar një grusht në fytyrë njërës nga balerinat që mbajnë kartonat me numrin e raundeve gjatë ndeshjes. Menaxherët thanë se ishte një

Vazhdoni leximin →

Edhe Bajraktari në konkurrim për kreun e Federatës së Basketbollit të Maqedonisë

Ish-basketbollisti i njohur maqedonas Petar Naumoski po numëron ditët e tij të fundit në krye të Federatës së Basketbollit të Maqedonisë, ndërkohë që po merr formë konkrete numri i kandidatëve për ta trashëguar atë (Naumoskin) në krye të “shtëpisë” së basketbollit të Maqedonisë. Në këtë garë, një kandidaturë serioze është edhe Abdurahman Bajraktari që, tanimë,

Vazhdoni leximin →