‘El Clasico’ luhet jashte fushe; me aktoren Andrea Duro e moderatoren Irene Junquera

‘El Clasico’ mes Realit të Madridit dhe Barcelonës luhet edhe jashtë fushe. Në prag të supersfidës së “Santiago Bernabeut”, dy prej fitgurave më të njohura në spanjë, aktorja Andrea Duro dhe moderatorja Irene Junquera bënë parashikimet e tyre në lidhje me këtë ndeshje të cilën ato do ta përjetojnë në mënyrë  intensive Andrea Duro, protagoniste

Vazhdoni leximin →

Tyson Fury e ben serish: Ofron spermën e tij për 60 mijë Euro

Tyson Fury rikthehet të bëjë deklarata që habisin mbarë boten.Pasi ftoi Anthony Joshua në një duel në ring, boksieri britanik vendosi të reklamojë me forcë, organet intime dhe…spermën dhe këtë e bën duke përdorur rrjetet sociale.  I cilësuar si ‘Mbreti i Ciganëve’, Fury publikoi njoftimin: ‘Ata që duan një fëmijë,kampion i padiskutueshëm bote në peshat

Vazhdoni leximin →

Euroliga si kampionati turk, tri fitore të Stambollit jashtë fushe!

Ishte vërtet një mbrëmje e veçantë kjo e fundit në Euroligën e basketbollit për meshkuj. Tri skuadrat turke arritën fitore në ndeshjet e dyta çerekfinale, madje që të gjitha jashtë fushe dhe ndaj kundërshtarëve tepër të fortë. Fenerbahçse mori suksesin e dytë radhazi në Athinë ndaj Panathinaikosit, nën drejtimin e mjeshtrit të stolit, Zheljko Obradoviç.

Vazhdoni leximin →

Lebron ndihmon Klivlendin të bëjë të pamundurën në Indianapolis

Kur Lebron Xhejms është i stërfrymëzuar, atëherë kundërshtarët thuajse nuk kanë shpresë. Kjo, edhe kur diferenca duket e pamundur për t’u rikuperuar. Indiana kryesonte 74-49 në pushim të ndeshjes ndaj Klivlendit, një avantazh i rëndësishëm ndaj skuadrës kampione në fuqi të NBA-së. Veçse, vendasit nuk i kishin bërë llogaritë me Lebron Xhejmsin. “Mbreti” pati një

Vazhdoni leximin →