Sarri, të ka gjetur vërtet një bela me Ronaldon!

Ky njeri është padyshim një egoist i madh, siç janë të gjithë ata që e quajnë veten personalitete. Kristiano Ronaldo e tregoi sërish duke bërë një veprim, mesa duket, të llogaritur mirë, duke përqafuar trajnerin e tij tek Portugalia, Fernando Santos, në përfundim të ndeshjes ndaj Lituanisë. CR7-ta luajti shënoi një tregolësh, duke sfiduar veprimin

Vazhdoni leximin →

Kë të besojmë, historinë e Sarrit, apo 3 golat e Ronaldos?!

Në përfundim të ndeshjes Portugali-Lituani, për eleminatoret e Europianit, ai u rrethua nga tifozët që donin foto me të. Kristiano Ronaldo sapo kishte shënuar 3 gola me fanelën “luzitane” dhe të gjitha historitë me shqetësime dhe “teori konspirative” që vinin nga Torino, ishin harruar. Me këtë “trimëri”, CR7-ta vazhdoi garën me Lionel Mesin, pasi ka

Vazhdoni leximin →