Peri Eduards, gjen ngushëllim te sulmuesi i Arsenalit

Peri Eduards, këngëtarja e grupit anglez, Little Mix, ka gjetur një dashuri të re. Pasi është ndarë pak kohë më parë me një sms nga Zailin Malik, ish-pjestar i One Direction, bukuroshja Peri është lidhur me sulmuesin e Arsenalin, Aleks Çamberlein.  

Juli shpërthyese, 3 milionë ndjekës në Instagram

Juli Eni është një modele amerikane 23 vjeçare, shumë aktive në rrjetet sociale. Për hir të formave të saj shpërthyese dhe pozave provokuese, vajza nga San Diego numëron tashmë 3 milionë ndjekës së Instagram. Veç të tjerave, Juli ka edhe një pasion të madh për futbollin amerikan.  

Adriana Lima, ëngjëlli i dashuruar me boksin

Një dashuri vërtetë e madhe kjo e Adriana Limës për boksin. Sa herë që ajo është e lirë nga impenjimet e saj në pasarela, mrekullia e Victoria’s Secret dëshiron të ngjitet në ring. Modelja braziliane është praktikuar në boks që në moshën 19 vjeç dhe thotë, se që atëherë është e dashuruar me këtë sport.

Vazhdoni leximin →

Medison Bir, “muza” 17 vjeçare e Xhastin Biber

Në vitin 2012, pikërisht në moshën 13 vjeçare, është zbuluar në YouTube nga Xhastin Biber. Ndërsa tani është një yll i sukseshëm në SHBA. 17 vjeçarja Medison ka shkëlqyer së fundi në “Madison Square Garden”, përpara ndeshjes së NBA-së, midis Nju Jork Niks dhe Atlanta Houks, ku këndoi himnin amerikan.