Inter, dëgjoje pak Kumbullën: Dua të luaj në Champions League

Marash Kumbulla, mbrojtësi 20 vjecar I Veronës është një ndër objektivat e merkatos së Interit për sezonin e ardhshëm. Talenti I përfaqësueses shqiptare në një intervistë për  ‘Corriere Della Sera’ foli për  shumë tema ku përmendet edhe e ardhmja e tij. ‘Jam serioz, është e vërtetë, por vetëm kur duhet-tha Kumbulla-unë di edhe të argëtohem.

Vazhdoni leximin →

Lehtësohet Fiorentina, Cutrone, Pezzella e Vlahovic shërohen nga coronavirusi

Fiorentina dhe I gjithë futbolli italian mësojnë një lajm shumë të bukut; Patrick Cutrone, German Pezzella dhe Dusan Vlahovic e kanë lënë pas krahëve Covid-19 pasi janë shëruar plotësisht. Testet me tampon të futbollistëve violë që ishin infektuar disa javë më parë, rezultuan negativë dhe lajmi u publikua nga vetë Fiorentina nëpërmjet një komunikate në

Vazhdoni leximin →