Shmangia e taksave, probleme në horizont edhe për Ronaldon

Probleme fiskale në horizont edhe për Cristiano Ronaldo. Sipas “El Confidencial”, futbollisti portugez ka filluar të përflitet për një çështje të njohur në botën e sportit. Pas Lionel Mesit dhe Havier Maskeranos (së fundmi është përmendur edhe Eto’o), ylli i Real Madrid dyshohet se ka përdorur një kompani irlandeze (Multisports dhe Image Managment), për kontrata

Vazhdoni leximin →

“El Klasiko” e Ronaldos ka filluar në..krevat

Si duket Cristiano Ronaldo tashmë ka filluar lidhjen me bukuroshen spanjolle, Georgina Rodriguez. Pas fotove të publikuara nga Parisi, Cirstiano Ronaldo është kapur serisht “mat’ me bukuroshen spanjolle, Georgina Rodriguez. Në një postim në Instagram, konfirmohet se çifti kanë qëndruar së bashku të martën në mbrëmje, ku kanë marrë pjesë në një shfaqje. Kurse, më

Vazhdoni leximin →

Bare futet në listen e Simeones për ndeshjen e Kupës

Diego Simeone, trajneri i Atletico Madridit, ka ftuar në skuadrën e parë futbollisten shqiptar, Keidi Bare. Trajneri i Atletco Madridit, Simeone ka shpallur listen për ndeshjen e sotme ndaj Guijuelo, e cila do të luhet nga ora 21:00, në kuadër të Copa del Rey, shkruan Express. Në mesin e të ftuarave është edhe futbollisti shqiptar, Keidi

Vazhdoni leximin →