Toni Kros dhe Kristiano Ronaldo nuk e prishin miqësinë “madrilene”!

Të dy u takuan pas ndeshjes Gjermani-Portugali në Euro 2020, dhe biseduan për pak. Pati interes nga tifozët dhe mediat se çfarë fjalësh i thanë njëri-tjetrit Toni Kros e Kristiano Ronaldo, ndërsa kishin qenë kundërshtarë. Mesfushori gjerman deklaroi se nuk kishin folur shumë sepse nuk kishin pasur shumë kohë. “Kristiano më uroi që të kualifikoheshim, ashtu siç e urova edhe unë, – tha ai, – e pyeta sesi po kalon tek Juvja në Itali sepse kemi kohë pa u parë. Tek Reali kemi qenë shokë dhome, kemi qenë shumë afër njëri-tjetrit. Në dhomën e zhveshjes ndërruan fanelat dhe kaq. Nuk kishte kohë për më shumë”.

Sfidanti.al