Arbitri i 4 golave me Paris-in i shfaqet Barcelones me Juven

Szymon Marciniak do të gjykoje  në ndeshjen Juventus – Barcelona,  dhe a e mbani mend cili eshte.

UEFA ka njoftuar se gjyqtari polak, Szymon Marciniak do të ndaj drejtësinë në ndeshjen ndërmjet Juventusit dhe Barcelonës në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Ky gjyqtar nuk pëlqehet fare nga Barcelona, pasi këtë edicion kishte drejtuar ndeshjen ndërmjet PSG-së dhe Barcelonës, e cila përfundoi në të mirë të francezëve