A quhet çmenduri të shposh xhepin për Garet Bejlin..

Manchester United dhe Chelsea do të tentojnë sërish transferimin e Gareth Bale, “ujkut të urtë” te madrileneve. Dy skuadrat e mëdha angleze, Manchester United dhe Chelsea do të rikthehen sërish gjatë verës së ardhshme për Gareth Bale. Sipas Don Balon, të dy këto skuadra janë gati të bëjnë çmendurinë për Bale, i cili kohëve të

Vazhdoni leximin →