Messi I përgjigjet kërcënimeve të Kavanit: Kur të duash

Argjentinë-Uruguaj është gjithnjë një ndeshje shumë intensive me tensione mes lojtarëve edhe kur bëhet fjalë për një miqësore. Një moment I tillë u pa edhe në përballjen e zhvilluar në Bloomfield Stadium të Tel Avivit  dhe protagonistë Lionel Messin dhe Edinon Kavanin. Gjithcka ndodhi në episodin kur ndaj messit u shkaktua një faull kur u

Vazhdoni leximin →