Gjendja e Strakoshës, Lazio del me komunikatë: Është i dëmtuar

Gjendja e Thomas Strakoshës është diskutuar së fundmi në median italiane dhe Lazio vendosi qartësojë gjithcka teksa doli me një komunikatë për shtyp ku bën të ditur se portieri i përfaqësueses shqiptare ka pësuar dëmtim ‘Thomas Strakosha në ditët e fundit ka pësuar një dëmtim në gjurin e djathtë-lexohet në komunikatën e Lazios-gjendja aktuale, ekzaminimet

Vazhdoni leximin →