Stojkoviç i përgjigjet Ronaldos: Vjet na shënoi gol jashtë loje!

Mosakordimi i një rrjete të rregullt për CR7-ën në Beograd krijoi polemika të mëdha, dhe mediat portugeze sulmuan me fjalët “vjedhje”, ndërsa ndeshja eleminatore e Botërorit ndaj Serbisë përfundoi 2-2. Kristiano Ronaldo hodhi përtokë shiritin e kapitenit plot nerva dhe doli nga fusha pa vërshëllyer gjyqtari fundin e ndeshjes, por superylli i Juventusit pati një

Vazhdoni leximin →

Serbia gjen trajnerin e ri, Dragan Stojkovic

Dragan Stojkovic është trajneri i ri i përfaqësueses serbe. Lajmi u konfirmua nga zv/presidenti i Federatës Serbe të Futbollit,Marko Pantelic i cituar nga mediat në Beograd. ‘Është arritur një akord, Stojkovic është trajneri i përfaqësueses serbe-tha Pantelic-mbeten vetëm që të përcaktohen disa detaje teknike’. Dragan Stojkovic do të zëvendësojë në pankinën e skuadrës së Serbisë,

Vazhdoni leximin →