Ibiza, ‘Meka’ e pushimeve te te famshemve

Ibiza dhe Formentera jane vendet qe preferohen per pushime nga personat e famshem, sidomos sportistet. Cdo vere emra te njohur te disiplinave te ndryshme sportive, sidomos futbollit shkojne ne keto dy vende per t’u relaksuar dhe per te rifituar energjite per sezonin pasardhes. Leo Mesi, Rafael Nadal, Paris Hilton, Alesandra Ambrozio apo Horge Lorenco jane

Vazhdoni leximin →