Gruaja e Sorrentinos mallkon Ronaldon: Turp të kesh!

Nuk mund ta admirojë një kampion të tillë. Gruaja e portierit të Kievos, Sorrentino, mendon pikërisht kështu pasi burri i tij u godit rëndë nga Kristiano Ronaldo dhe përfundoi në spital. Sara Ruxheri, ky është emri i së shoqes së Sorrentinos, nuk u përmbajt, por u lëshua ashpër në Instagram ndaj portugezit, ndërsa portieri i

Vazhdoni leximin →